Meniu
Krepšelis

Garantijos ir grąžinimas

GARANTIJOS ir GRĄŽINIMAS

1. Prekių garantijos:

    1.1. Pardavėjas neatsako už tai, jeigu Parduotuvėje esančios Prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realių šių Prekių savybių dėl Kliento naudojamų ryšio priemonių perteikiamo vaizdo ypatybių.

    1.2. Pardavėjas nėra atsakingas už Prekių kokybės pablogėjimą, jeigu matomi Prekių įpakavimo ar kiti išoriniai defektai, raštu neaptarti Prekių perdavimo metu ar Prekių kokybės pablogėjimas yra sukeltas Kliento ar kitų asmenų, kuriems Klientas pardavė Prekes, veiksmų.

2. Prekių grąžinimas:

    2.1. Grąžinamos tik tos prekės, kurių grąžinimo nereglamentuoja Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217, 18 punktas: "Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba gražinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus šiame punkte išvardintas prekes".

    2.2.Nenaudota, nepatikusi prekė dėl savo spalvos, komplektacijos,dydžio, funkcijų - savo originalioje pakuotėje gali būti grąžinama per 14 dienų. Apie grąžinimą per 7 dienas informuokite el. paštu info@warmies.lt (Būtina pateikti užsakymo numerį, bei sąskaitos-faktūros kopiją) ir mes susisiekę su jumis aptarsime kaip bus vykdomas grąžinimas. Prekės siuntimo, grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

    2.3. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami 14 dienų laikotarpyje.

    2.4. Atliekant pinigų grąžinimą tarptautiniu bankiniu pavedimu, bankų komisinius mokesčius apmoka klientas.


Slapukai
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.